16% bezoekt toilet bij snelwegstation

door | 21 november 2014
snelweg station

16% bezoekt toilet bij bezoek snelwegstation

16% van de bezoekers van het snelwegstation bezoeken ook het toilet, en voor diegenen die iets komen kopen aan eten, drinken of tabak ligt dit zelfs nog hoger op 18%.

En voor vrouwen is het toilet dan ook weer belangrijker dan voor mannen met resp. 18% en 13% die tijdens het bezoek naar het toilet gaan.

De verbetering die de ANWB registreert http://www.anwb.nl/kampioen/tests/overig/2014/test-snelwegtoiletten/de-test wordt door de bezoeker nog niet zo ervaren.

Met wat schommelingen ronde de 7 blijft het oordeel van de bezoeker over het toilet op zijn best gezegd gelijk.

Oordeel over het toilet op het snelwegstation is gelijk over de tijd

Oordeel over het toilet op het snelwegstation is gelijk over de tijd

En het is misschien wel tegen de verwachtingen in dat hoe jonger de bezoeker des te kritischer, waar de groep 45+ juist het toilet gebruik (20% van de 45+ bezoekers).

Dus wellicht dat een bepaald idee de groep jongeren (35-) weerhoudt van het gebruik van het toilet op het station.

Over de merken heen bestaat er ook nog best een verschil, waar Esso zich duidelijk heeft verbeterd (let wel: kleine steekproef) en BP stabiel een hoog oordeel krijgt.

Al met al kan gesteld worden dat het toiletbezoek op het snelwegstation van betekenis en dat het beeld van een schoon toilet zich nog wat sterker bij de bezoeker mag manifesteren.

Wanneer we het belang bekijken van alle aspecten van het snelwegstation dan komt het toilet ruim in de top-10. En dit geldt nog sterker voor de de bezoeker die doelgericht voor het toilet komt.

Betalen voor het toilet is dan ook geen probleem, maar als je dan moet betalen, dan moet het helemaal zeker goed zijn!

Jonger dan 35 jaar kritischer dan ouder dan 45 jaar over het toilet langs de snelweg

Jonger dan 35 jaar kritischer dan ouder dan 45 jaar over het toilet langs de snelweg

BP toilet stabiel goed beoordeeld langs de snelweg

BP toilet stabiel goed beoordeeld langs de snelweg